KONTAKT

Strona główna  >  Kontakt

Masz pytania lub sugestie?

Skontaktuj się z nami!

F.H.U GastroStar

Ratajów 124

32-090 Słomniki

NIP: 6821780686

Telefon: 517 410 886

E-mail: kontakt@zdrowesmaki.eu

Godziny pracy: poniedziałek piątek 8:00 – 16:00

W sprawach związanych z dostawami prosimy o kontakt pod numerem telefonu 603 835 550.

Zachęcamy do konsultacji dietetycznych, które pomogą Ci dobrać program odpowiedni do Twoich potrzeb. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo.

Nasi dietetycy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, aby jak najlepiej się Tobą zaopiekować.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zamów catering dietetyczny już teraz!

Nie czekaj i zamów już teraz catering dietetyczny. Ciesz się pięcioma różnorodnymi posiłkami dostarczanymi każdego dnia do Twojego domu. Catering dietetyczny od 39 zł za dzień!