SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeśli masz pytania dotyczące dostawy, wyboru diet, potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej diety lub chcesz zamówić więcej zestawów- jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wyślij wiadomość, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

NUMER TELEFONU

ADRES EMAIL

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Masz pytania dotyczące dostawy, wyboru diet, potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej diety lub chcesz zamówić więcej zestawów?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Współprace partnerskie i reklamowe.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą partnerską, reklamową lub influencerską, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i chętnie omówimy szczegóły.

Specjalne oferty B2B

Dla firm i przedsiębiorstw przygotowaliśmy specjalne oferty B2B. Jeśli chcesz zamówić catering dietetyczny dla swojego zespołu, skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, w ramach:

  • Programów motywacyjnych dla Pracowników,
  • Grupowych zamówień firmowych,
  • Firmowych dni zdrowia,
  • Szkoleń i konferencji
  • Obsługi eventów i spotkań biznesowych,

Jeśli potrzebujesz oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i wymagań, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną propozycję współpracy, która pomoże w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

PODKRĘĆ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ Z NASZĄ DIETĄ

Zapisz się i odbierz 23% rabatu!

Dbamy o Twój czas i wygodę!

dlatego zapisz się do Newslettera i odbieraj konkretne informację, o najlepszych ofertach i aktualnych rabatach