SPRAWDŹ, CZY DO CIEBIE DOWOZIMY

OBSŁUGUJEMY PONAD 4200
LOKALIZACJI 
W CAŁEJ POLSCE!

Wpisz kod pocztowy i dowiedz się, czy już jutro możesz rozpocząć dietę

Nie ma miejscowości, której szukasz?

Czy nasz catering dietetyczny jest dostępny w Twojej miejscowości?

Oferujemy dostawę naszych zdrowych i zbilansowanych posiłków do ponad 4200 miejscowości, w całej Polsce. Sprawdź, czy dostarczamy dietę pudełkową do Twojego miasta. Wpisz kod pocztowy i sprawdź czy już jutro możesz rozpocząć zdrowy styl życia razem z naszym cateringiem Zdrowe Smaki.

Jak dostarczamy Twój catering?

Nasi kurierzy dostarczają zestawy dietetyczne od poniedziałku do soboty, pod Twoje drzwi. Zamówienia weekendowe dostarczamy na dwa dni: sobotę i niedzielę. Diety pudełkowe są dostarczane w godzinach wczesno porannych, w zależności od lokalizacji. Catering dietetyczny to wygoda, dlatego codziennie czeka na Ciebie pod drzwiami świeży zestaw z dietą pudełkową.

Jak dbamy o bezpieczeństwo i świeżość dostaw?

Codzienna dostawa zdrowych posiłków do tysięcy klientów w całej Polsce to dla nas priorytet. Dbamy o to, aby Twoja dieta dotarła do Ciebie bezpiecznie i przede wszystkim świeża.

Transport cateringu dietetycznego auto-chłodniami:

Każdego dnia realizujemy dostawy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Dzięki temu masz pewność, że Twoje posiłki są transportowane w idealnych warunkach od momentu przygotowania aż do dostarczenia pod Twoje drzwi. Nasze auta posiadają aktualne certyfikaty sanitarno-epidemiologiczne.

Monitorujemy każdą dostawę:

Każda dostawa jest monitorowana, co gwarantuje, że Twoja paczka zostanie dostarczona zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasi dedykowani kurierzy dbają o to, aby zestawy dietetyczne dotarły do Ciebie na czas. W razie problemów z dostawą przez 24h przechowujemy zdjęcia z dostawy cateringu dietetycznego.

Szczegóły dostawy:

Aby ułatwić dostarczenie Twojego zestawu kurierowi, prosimy o podanie jak najwięcej informacji dotyczących dostawy w notatce do zamówienia. Wpisz kod do domofonu, numer, piętro i inne istotne uwagi. To pomoże naszym kurierom w szybszym i sprawniejszym dostarczeniu Twoich zdrowych posiłków.
Sprawdź, gdzie jesteśmy!

Nasz catering dietetyczny jest dostępny w wielu miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Olsztyn, Katowice, i wielu innych. Wpisz kod pocztowy swojej miejscowości i sprawdź, czy dowozimy do Ciebie. Jeśli nie możesz znaleźć swojej miejscowości, skontaktuj się z nami!

PODKRĘĆ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ Z NASZĄ DIETĄ

Zapisz się i odbierz 23% rabatu!

Dbamy o Twój czas i wygodę!

dlatego zapisz się do Newslettera i odbieraj konkretne informację, o najlepszych ofertach i aktualnych rabatach