DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Strona główna  >  Dostawa i płatności

Aby codziennie rano otrzymywać od nas pięć różnorodnych, pysznych posiłków:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy – najpóźniej 48 godzin przed datą planowanej dostawy. Po wypełnieniu formularza i wysłaniu otrzymasz od nas informację z ofertą oraz wyceną cateringu dietetycznego.

W mailu od Zdrowe Smaki otrzymasz szczegóły związane z płatnością za catering dietetyczny. Wykonaj płatność tradycyjnym przelewem. Żeby przyspieszyć proces zamówienia, wyślij potwierdzenie przelewu na adres zamówienia@zdrowesmaki.eu.

Po otrzymaniu przez nas płatności lub mailowego potwierdzenia przelewu, zamówienie zostanie zapisane do realizacji.

W podanym przez Ciebie terminie rozpoczęcia dostawy cateringu dietetycznego spodziewaj się kierowcy z zestawem.

Realizujemy dostawy na terenie Krakowa i okolic: Niepołomice, Wieliczka, Mogilany, Skawina, Liszki, Zabierzów, Wielka Wieś, Zielonki, Skała, Michałowice, Iwanowice, Słomniki, Miechów, Radziemice, Racławice, Koniusza, Proszowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Igołomia-Wawrzeńczyce. Dostawa posiłków jest bezpłatna.

Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Jeśli zamówienie obejmuje weekend, w sobotę kierowca dostarczy dwa zestawy – na sobotę i niedzielę.

Zamówienia i zawieszenia dostaw (na przykład w przypadku wyjazdu) przyjmowane są dzień wcześniej do godz. 12:00 – mailowo lub telefonicznie. Dostawy można zawiesić na dowolną ilość dni.

W czasie trwania dostaw jest możliwość zmiany godziny lub adresu dostarczenia posiłków, pod warunkiem poinformowania nas o tym dzień wcześniej, do godz. 12.00.

Zamów catering dietetyczny już teraz!

Nie czekaj i zamów już teraz catering dietetyczny. Ciesz się pięcioma różnorodnymi posiłkami dostarczanymi każdego dnia do Twojego domu. Catering dietetyczny od 39 zł za dzień!