DOPASUJ DIETĘ

Strona główna  >  Dopasuj dietę dla Ciebie

Programy Podstawowe

Dieta 1200kcal

1200 kcal

Ten program dedykowany jest dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i poprawić wygląd sylwetki, ale są mało aktywne fizycznie i wykonują prace siedzące. W tym wariancie znajdziecie 5 pełnowartościowych posiłków o wskazanym zapotrzebowaniu energetycznym. Dzięki stosunkowo niewielkiej kaloryczności daje nam przez cały dzień uczucie sytości, ale bez niepotrzebnej ociężałości.

Dieta 1500kcal

1500 kcal

Program stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie, ale jednocześnie chcących zredukować tkankę tłuszczową. Jako osoba aktywnie trenująca potrzebujesz więcej energii, ale nie na tyle dużo, aby nie móc zrzucić zbędnych kilogramów. Jest to również świetny wybór dla osób, które już uzyskały swój cel sylwetkowy, ale chcą kontynuować nabyte, zdrowe nawyki żywieniowe. Polecany także młodzieży w okresie wzrostu.

Dieta 2000kcal

2000 kcal

Polecany szczególnie osobom aktywnym oraz bardzo aktywnym fizycznie, ale również tym o większych gabarytach ciała, którzy mają wysokie zapotrzebowanie energetyczne. Program ten obejmuje posiłki o podwyższonej zawartości białka, co pozwala skutecznie budować masę mięśniową. Odpowiednio skomponowane posiłki dostarczą wszystkich składników odżywczych na miarę potrzeb Twojego organizmu.

Dieta 3000kcal

3000 kcal

Jest to program dedykowany sportowcom i osobom szczególnie aktywnym fizycznie. Zadbaliśmy o to, aby właśnie ta dieta zawierała różnorodne posiłki z uzupełnieniem niezbędnej ilości protein- w postaci dodatkowej przekąski wysokobiałkowej, węglowodanów złożonych oraz tłuszczy. Znajdziesz tu wszystko co potrzeba do wypracowania świetnej formy oraz atletycznej sylwetki.

Program podstawowy może występować w wersji wegańskiej i wegetariańskiej

Programy Indywidualne

Dieta Hashimoto

Hashimoto

Dostępny w następujących wariantach: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 3000 kcal

Zalecany dla osób z problemami tarczycy, w szczególności Hashimoto, Program ten wyklucza gluten, soję, laktozę, kukurydzę. Prawidłowo zbilansowana dieta, dostarczająca odpowiednich składników odżywczych oraz unikanie produktów, które mogą zaburzyć pracę tarczycy jest bardzo ważnym czynnikiem w leczeniu choroby Hashimoto, dlatego wraz z naszym dietetykiem zadbaliśmy również o tę kwestię.

Dieta Paleo

Paleo

Dostępny w następujących wariantach: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 3000 kcal

Dieta Paleo przeznaczona jest dla każdego, kto chce żyć w zdrowiu, ale sprawdza się bardzo dobrze w walce z chorobami autoimmunologicznymi czy nietolerancjami pokarmowymi. Dedykowana również sportowcom, którzy w zdrowy sposób chcą zbudować swoją sylwetkę.

Unikamy przetworzonych produktów, wykluczając przy tym wszelkie zboża, cukier, rafinowane oleje, nabiał, rośliny strączkowe. Dieta Paleo składa się z mięsa, ryb, jaj, warzyw, owoców oraz zdrowych źródeł tłuszczów.

Dieta Samuraj

Samuraj

Dostępny w następujących wariantach: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 3000 kcal

Dieta Samuraj jest oparta na dokładnie takich zasadach jak Paleo, ale dbając o osoby, które wykazują podwyższoną aktywność fizyczną została wzbogacona o wolno-przyswajalne węglowodany z pełnowartościowych źródeł takich jak: ryż, gryka, amarantus, bataty, proso, tapioka, topinambur

Programy Familijne

Jeśli lubisz zdrowy tryb życia i zależy Ci na skrupulatnie wyliczonych kaloriach w Twojej codziennej diecie, a Twoi bliscy kompletnie nie zwracają na to uwagi, ale lubią dobrze i zdrowo zjeść to mamy dla Ciebie świetną ofertę.

Przy zakupie odpowiednio zbilansowanego dla Ciebie programu masz możliwość zamówienia dowolnych posiłków o nieograniczonej kaloryczności dla pozostałych członków rodziny. Zestawy mogą zawierać wybrane przez Ciebie posiłki według Twoich preferencji, może to być tyko śniadanie, obiad i kolacja lub tylko obiad, albo po prostu 5 pełnowartościowych posiłków. Nic nie narzucamy, ten dodatkowy zestaw możesz skomponować sam!

Więcej informacji dotyczących tego programu uzyskasz telefonicznie lub mailowo.

Zamów catering dietetyczny już teraz!

Nie czekaj i zamów już teraz catering dietetyczny. Ciesz się pięcioma różnorodnymi posiłkami dostarczanymi każdego dnia do Twojego domu. Catering dietetyczny od 39 zł za dzień!