DLACZEGO MY?

Strona główna  >  Dlaczego my

Zdrowe Smaki Catering Dietetyczny to firma powstała z wielkiej pasji do gotowania w połączeniu ze świadomym, zdrowym odżywianiem I odpowiedniej wiedzy dietetycznej.

Dbając o klientów, którzy cenią sobie swój czas przygotowujemy posiłki z ogromną starannością i przy pomocy doświadczonych dietetyków odpowiednio dobieramy je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dostawy w wyznaczone miejsca pozwalają zaoszczędzić czas nie rezygnując z diety i smacznych dań.

Najlepsza jakość dań

W trosce o jak najlepszą jakość przygotowywanych posiłków wykorzystujemy produkty od lokalnych dostawców. Mamy więc pewność że nasza działalność opiera się na zdrowej, pełnowartościowej, bez chemii i ulepszaczy żywności.

Jako pasjonaci zdrowej i apetycznej kuchni staramy się zadowolić każde nawet najbardziej wymagające podniebienie, dlatego stale się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje współpracując z najlepszymi kucharzami, którzy dbają o to, aby nasze Menu zadowalało i zaskakiwał Was każdego dnia. Chcemy udowodnić że dieta może być zdrowa, indywidualnie zbilansowana a jednocześnie smaczna i zaskakująca.

Nasza misja

Naszą misją jest zadbanie nie tylko o Twoje potrzeby, ale również o potrzeby Twojej rodziny- szczególnie od strony zdrowia oraz pysznej kuchni i nowych smaków, dlatego w naszej ofercie znajdziecie programy które wpłyną na Wasze zdrowie, sylwetkę a przede wszystkim na dobre samopoczucie nie czując się przy tym jak na diecie! Z myślą o rodzinach powstał Program Familijny który pozwala Wam według własnych preferencji zamówić nie tylko indywidualne pod względem kaloryczności zestawy, ale również w postaci pysznych, domowych oraz zdrowych posiłków.

Bezpłatna dostawa: Kraków, Zabierzów, Wieliczka, Skawina, Zielonki, Węgrzce, Niepołomice, Mogilany, Libertów.

Zdrowe Smaki Catering dietetyczny
Catering dietetyczny
Zdrowe Smaki Krakow

Zamów catering dietetyczny już teraz!

Nie czekaj i zamów już teraz catering dietetyczny. Ciesz się pięcioma różnorodnymi posiłkami dostarczanymi każdego dnia do Twojego domu. Catering dietetyczny od 39 zł za dzień!